iletişim hattı +90532 400 2886

Antika Eşya Alanlar

Antika Alanlar, bir Hisar Antik kuruluşudur. Antika alım hizmeti almak ya da antika satın almak istiyorsanız bölgenizde yer alan antikacılar için hemen bizi arayınız...

Antika Eşya Alanlar, Antika Alan Yerler, Antikacılar mı arıyorsunuz ? Hisar Antik ile en iyi ve en kaliteli antika hizmetini alabilirsiniz.

15 yıldır sektörün içerisinde bulunan Hakan Kartal, Antika pazarında çeşitli ülkelere yapmış olduğu ticari ziyaretlerle antika olarak her nevi eşyayı ve müzayedelerde topladığı değerli eşyaları İstanbul Kadıköy'de bulunan Hisar Antik'de satışa sunmaya devam ediyor.

Antika meraklılarının çokça ziyaret ettiği Hisar AntikEkspertiz hizmeti ile de ev eşyası, ikinci el büro eşyalarınız ve her çeşit antika ürünlerinizi sizi yormadan ayağınıza kadar gelerek değerinde alıyor.

Her nevi antika eşya ya da beğendiğiniz her hangi bir eseri temin edebileceğiniz şirketimiz Avrupa başta olmak üzere Orta Asya ve Amerika dahil 50'yi yakın bölgeye yapmış olduğu ticari ziyaretlerde hayallerinizde ki dekoru dizayn edebilmeniz için gerekli antika ürünleri sizin için ayağınıza kadar getiriyor.

İstanbul Kadıköy Antikacılar Çarşısı'nda da iki antika mağazasında Antika satışının yanı sıra antika alım hizmetleri de sağlayan şirketimiz her nevi antika eşyanın değerini tespit edip piyasa değeri üzerinde fiyatlarla nakit ödeme yaparak ürünlerinizi değerinde satabilmenize olanak sağlıyor.

Antika Eşya Alım Satım faaliyeti ile Türkiye'nin her bölgesine ekspertiz hizmeti sunan Hisar Antik'e ürünlerinizi satmanız için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek.

Antika hakkında bilmedikleriniz, antikalar ile ilgili bilgi almak ya da antika eşya temin edebilmek için zengin ürün seçenekleriyle hizmet sağlamaya devam eden Hisar Antik ile  mail veya telefon numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Hisar Antik'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekürlerimizi sunuyoruz...

Antika alımı kategorisinde deneyimli personelleriyle evinizde bulunan ya da ailenizden kalmış kıymetli eşyalarınızı gerçek koleksiyonerler ve antika meraklılarına ulaştırma görevini üstlenen firmamız satmak istediğiniz her nevi ürünü piyasa fiyatlarının üzerinde nakit olarak en yüksek teklifle satın alıyor.

Antika Eşya Alanlar içerisinde en yüksek fiyat garantisi veren şirketimiz ile hemen iletişime geçerek ürünlerinizi yok pahasına satılmasından kurtarabilirsiniz.

2.el antika alanlar nerede antika alanlar satanlar gibi sorgularınıza saatlerce zaman harcamanıza gerek kalmadı. Antikanın merkezi ile antikalarınızı hiç yorulmadan satabilirsiniz.

 

Hisar Antik, Antika Eşya AlanlarGümüş AlanlarTABLO ALANLAR

Adres

: Moda Caddesi Tellezade Sokak No: 23 A Kadıköy İstanbul

Telefon

: 02163370717

GSM

: 0532 4002886

Email

hakankartal69@gmail.com

 

 

Etiketler: Antika Eşya Alanlar, Adalar Antika Eşya Alanlar, Arnavutköy Antika Eşya Alanlar, Ataşehir Antika Eşya Alanlar, Avcılar Antika Eşya Alanlar, Bağcılar Antika Eşya Alanlar... Hilye,Hat Yazı, El Yazması Kuran, El Dokuma Halı, Antika Gümüş, Antika Obje, Ferman, Berat, Dekoratif Ürünler, Antika Avize, Aplik, Tablo, Ayna, Porselen, Cam Eşya, Beykoz, Antika Bohem, Çanakkale Sürahi, Tophane, Hat Makası, Hokka Takımı, Gaz Lambası, Varaklı Antikalar, Markuteri Antikalar, Antika Mobilyalar, Antika Belge Mühür ve Madalyalar Alanlar, Bahçelievler Antika Eşya Alanlar, Bakırköy Antika Eşya Alanlar, Başakşehir Antika Eşya Alanlar, Bayrampaşa Antika Eşya Alanlar, Beşiktaş Antika Eşya Alanlar, Beylikdüzü Antika Eşya Alanlar, Beyoğlu Antika Eşya Alanlar, Büyükçekmece Antika Eşya Alanlar, Beykoz Antika Eşya Alanlar, Çatalca Antika Eşya Alanlar, Çekmeköy Antika Eşya Alanlar, Esenler Antika Eşya Alanlar, Esenyurt Antika Eşya Alanlar, Eyüp Antika Eşya Alanlar, Fatih Antika Eşya Alanlar, Gaziosmanpaşa Antika Eşya Alanlar, Güngören Antika Eşya Alanlar, Kadıköy Antika Eşya Alanlar, Kağıthane Antika Eşya Alanlar, Kartal Antika Eşya Alanlar, Küçükçekmece Antika Eşya Alanlar, Maltepe Antika Eşya Alanlar, Pendik Antika Eşya Alanlar, Sancaktepe Antika Eşya Alanlar, Sarıyer Antika Eşya Alanlar, Silivri Antika Eşya Alanlar, Sultanbeyli Antika Eşya Alanlar, Sultangazi Antika Eşya Alanlar, Şile Antika Eşya Alanlar, Şişli Antika Eşya Alanlar, Tuzla Antika Eşya Alanlar, Ümraniye Antika Eşya Alanlar, Üsküdar Antika Eşya Alanlar, Zeytinburnu Antika Eşya Alanlar, Antikacılar, Antika Alan Yerler, Antika Eşya Satın Alanlar, Antika Alanlar, Antika Alınır, Antika Eşya  Alım Satımı, Antikalar, Antika Satış, Antika, Satılık Antika, Antika Satmak İstiyorum, Antikacı,Antika Hisar, Bebek'te Antika Alanlar, Ortaköy'de Antika Eşya Alanlar, Feriköy'de Antika Alanlar, Yeşilköy'de Antika Alanlar, Göktürk Antika Eşya Alanlar, Kemerburgaz Antika Eşya Alanlar, Silivri Antika Eşya Alanlar, Tuzla Antika Eşya Alanlar, Eyüp Antika Eşya Alanlar, Fatih Antika Alanlar, Ortaköy'de Antika Eşya Alan Yerler, Şişli'de Antika Eşya Alanlar, Mecidiyeköy Antikacılar ve Antika Eşya Alanlar, Kasımpaşa Antika Alanlar, Büyükada Antika Eşya Alanlar, Heybeliada Antika Eşya Alanlar, Poyrazköy Antika Eşya Alanlar, Fulya Antika Eşya Alanlar,  Florya'da Antika Alanlar, Moda Antika Eşya Alanlar,MaltepeAntika Eşya Alanlar, Fenerbahçe Antika Eşya Alanlar, Hasanpaşa Antika Eşya Alanlar, Zümrütevler Antika Eşya Alanlar, Ankara Antika Eşya Alanlar, İzmir Antika Eşya Alan Yerler, Bursa'da Antika Alan Yerler, Adana'da Antika Eşya Alan Yerler, Manisa'da Antika Eşya Alanlar, Antika Eşya Alanlar, Antika Alanlar,Antika Eşya Nasıl Anlaşılır, Antika Alanlar İstanbul, İstanbul'da Antika Eşya Alanlar, Antikacılar, Antikacı,  Eskici, Antika Alan Yerler, Bakırköy Antika Alan Yerler, Bağdat Caddesi Antika Alan Yerler, 

© 2015 - Hisar Antik Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.